Przejdź do treści

Cennik

Sezon niski

(Kwiecień, maj, po 15 września 2024)

Cena do 4 osób. Każda kolejna osoba +50 zł.

Pobyt min. 2 doby

Sezon wysoki

(Czerwiec, lipiec, sierpień,  do 15 września 2024)

Cena do 4 osób. Każda kolejna osoba +50 zł.

W okresie wakacyjnym pobyt min. 7 dni / 400 zł doba

Cennik przy pobycie mniejszym niż 7 dni. 

Miejsce Przyjazne Rowerzystom (MPR)

Wyłącznie dla rowerzystów udostępniamy Domek na jedną dobę, cały obiekt na wyłączność.

Stała cena dla 1 – 8  osób – 500 zł

Dodatkowe informacje o pobycie

Pobyt w Domku na Borze rozpoczyna się o godzinie 16:00 w dniu przyjazdu, a kończy o godzinie 10:00 w dniu wyjazdu.

Regulamin i zasady bezpieczeństwa Domku na Borze

Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt u Nas pozostał dla Was na długo dobrym wspomnieniem. Dbamy o wasze bezpieczeństwo i poszanowanie otoczenia.

1. Pobyt w Domku na Borze rozpoczyna się o godzinie 16:00 w dniu przyjazdu, a kończy o godzinie 11:00 w dniu wyjazdu.
2. W dniu przyjazdu goście podpisują umowę i dokonują rozliczenia. Pobieramy 300 zł kaucji w gotówce na poczet ew. rozliczeń.
3. W domu obowiązuje całkowity ZAKAZ PALENIA PAPIEROSÓW i używania otwartego ognia typu świeczki, kuchenki gazowe. Palenie papierosów możliwe jest na tarasie.
4. Kominek i drewno są do Państwa dyspozycji, jednak nie pozostawiamy rozpalonego kominka bez nadzoru.
5. Przy tarasie można rozpalić grill. Cały czas go nadzorujemy, a po zakończeniu zalewamy wodą. Ognisko można rozpalać tylko w miejscu do tego wyznaczonym, przestrzegając zasad przeciwpożarowych, korzystając z drewna wskazanego przez właścicieli. Palenie drewnem kominkowym w ognisku spowoduje naliczenie dodatkowych kosztów na Najemcę.
6. W takcie opuszczania domu należy wyłączyć urządzenia elektryczne z prądu.
7. Prosimy o segregowanie śmieci do przygotowanych worków, przestrzeganie porządku panującego w domu i w ogrodzie oraz używanie wyposażenia zgodnie z przeznaczeniem.
8. Po zakończonym pobycie dom i ogród pozostawiamy uporządkowany, lodówka opróżniona z żywności. Bieżące sprzątanie jest w zakresie gości obiektu.
9. Obowiązuje bezwzględny zakaz przebywania w obiekcie osób niezameldowanych.
10. Osoby niepełnoletnie mogą przebywać na terenie obiektu tylko w obecności osób dorosłych.
11. Na terenie obiektu jest zakaz organizowania imprez i wieczorów kawalerskich/panieńskich.
12. Goście ponoszą odpowiedzialność za szkody wyrządzone przez siebie oraz podopiecznych.
13. Na trenie obiektu znajduje się bezpłatne niestrzeżone miejsca parkingowe. Nie należy parkować bezpośrednio pod drzewami, ze względu bezpieczeństwa.
14. Nie ponosimy odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w obiekcie.
15. Ze względu na liczne alergie obowiązuje zakaz przebywania zwierząt na terenie obiektu.
16. W celu zapewnienia bezpieczeństwa Gości oraz ochrony mienia, zewnętrzny teren domku objęty jest monitoringiem. Wszystkie informacje zawarte są w zakładce „Klauzula informacyjna o stosowaniu monitoringu”.

Dziękujemy za przestrzeganie zasad i życzymy miłego pobytu.

Domek na Borze

  1. Administratorem danych osobowych jest Małgorzata Janusik prowadząca wynajem pod nazwą „Domek na Borze” z siedzibą w Krakowie 30-499 ul. Opatkowicka 25 (Administrator).
  2. W każdej sprawie dotyczącej przetwarzania danych osobowych z Administratorem można się skontaktować poprzez wiadomość zaadresowaną na adres wskazany w pkt 1 lub skierować na adres email: domeknaborze@gmail.com
  3. Celem przetwarzania danych osobowych w związku ze stosowaniem monitoringu obszaru domku jest zapewnienie bezpieczeństwa gości, kontrahentów oraz współpracowników, a także ochrona mienia.
  4. Nagrania obszaru Administrator przetwarza wyłącznie do celów, dla których zostały zebrane i przechowuje przez okres nieprzekraczający 3 (trzech) miesięcy od daty nagrania. Po upływie tego okresu uzyskane w wyniku monitorowania obszaru domku nagrania obrazu zawierające dane osobowe podlegają zniszczeniu, o ile przepisy odrębne nie stanowią inaczej.
  5. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych.
  6. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Domek na Borze

Masz więcej pytań?

Zadzwoń do nas!

Małgorzata

Tel: 603-381-660